Die expertum Gruppe bietet Fach- und Führungskräften aus dem technischen Bereich interessante Aufgaben und Chancen in der Industrie. Wir sind für unsere Mitarbeiter ein zuverlässiger und fairer Partner. Unsere Kunden sind wertschätzend und zukunftsstark.
Bewegung für Ihre Karriere
ARBEITSORT: Berlin
REFERENZ-NR: 636420

Tischler / Stolarz Berlin

TWOJE MIEJSCE PRACY

Expertum to niemiecka firma, która pomaga wykwalifikowanym Stolarzom z Polski w podjęciu wspólpracy z renomowanymi firmami z branży stolarskiej w Berlinie.
A dzięki naszemu wsparciu będziesz mieć możliwość na podjęcie pracy, również bezpośrednio u naszego klienta na czas nieokreślony!

Już teraz skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Wspierasz zespół przy produkcji okien, drzwi oraz mebli
  • Montujesz okna i drzwi przy użyciu urządzeń stolarskich
  • Wykonujesz prace konserwacyjne oraz naprawcze
  • Pracujesz na podstawie rysunków technicznych

TWÓJ PROFIL

  • Posiadasz wykształecenie zawodowe o kierunku stolarskim lub podobnym
  • Mile widziane, jeżeli zdobyłeś już doświadczenie jako Stolarz
  • Dodatkowo potrafisz dogadać się komunikatywnie w języku niemieckim
  • Zaletą byłoby również posiadanie prawa jazdy

GWARANTUJEMY

  • Pewne, stałe zatrudnienie u lidera w branży stolarskiej
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
  • Dodatki do wyżywienia i przejazdów oraz zorganizowane przez nas bezpłatne noclegi
  • Niemiecki pakiet socjalny, w tym ubezpieczenie zdrowotne i uprawnienia emerytalne
  • Punktualna wypłata wynagrodzeń z możliwością zaliczek, płatny urlop oraz dodatki wakacyjne i świąteczne
  • Konsekwentne przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy we wszystkich aspektach oraz wysokiej jakości, nowoczesna odzież robocza i optymalne środki ochrony osobistej.

TWOJA APLIKACJA

Wyslij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą albo napisz do nas na bewerbung-berlin@expertum.de